Pension Usvit TU parkety.jpg
Pension Úsvit Trutnov je restaurace s letní zahrádkou a salónkem, vinárna a devítipodlažní penzion hotelového typu v Trutnově - Kryblicích, v Královéhradeckém kraji.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Pensionu a Restaurace Úsvit Trutnov
Pension a Restaurace Úsvit Trutnov má více než 25-letou tradici. V současnosti provozuje penzion hotelového typu, restauraci s teplou kuchyní, vinárnu, salónek a letní venkovní posezení v zahrádce s obsluhou.

Devítipodlažní hotel Pensionu Úsvit v Trutnově nabízí pro ubytování 100 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích s televizí i bez TV, nebo též i v dvoupokojových apartmánech se 4 nebo 5 lůžky. Veškeré pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a lodžií. Hosté, kteří chtějí na Trutnovsku provozovat cykloturistiku, nebo lyžovat, mohou využít prostoru pro odložení sportovního náčiní, lyží, jízdních kol a pod. Restaurace Pensionu Úsvit Trutnov zajišťuje hostům snídaně, polopenzi, nebo plnou penzi.
Pension Úsvit je na klidném místě Trutnova, v Kryblicích, což je asi 10 minut chůze od historického centra - Krakonošova náměstí. Pro hosté je zde také dostatek parkovacích míst.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8759"
zvětšit

zvětšit

Adresa:

Pension & Restaurace Úsvit
Maxima Gorkého 421
541 01 Trutnov - Kryblice
okres Trutnov, Královéhradecký kraj


Provozovatel:

Trutnov Upa Valley hotel s.r.o.
T: 499 811 405M: 602 626 692
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one